اخبار کوتاه
     ولیزاده ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : تاسیس نهاد دهیاری از بارزترین اقدامات دولت و واگذاری امور مردم به خود آنهاست.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل : : 16آذر بعنوان نمادوسمبل مقاومت وایستادگی دانشجویان دربرابر استعمارغرب است.

روابط عمومی : دیدار رئیس و کارکنان اوقاف بابل با فرماندار

دوشنبه 29 آبان 1396

دیدار رئیس و کارکنان اوقاف بابل با فرمانداردیدار رئیس و کارکنان اوقاف بابل با فرمانداردیدار رئیس و کارکنان اوقاف بابل با فرمانداردیدار رئیس و کارکنان اوقاف بابل با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل در آستانه فرارسیدن هفته وقف،صفری *رئیس اداراه اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل* به همراه کارکنان این اداره با ولی زاده *معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل* دیدار کردند.

در این دیدار نماینده عالی دولت خطاب به رئیس اداره اوقاف اعلام کرد:آثار مثبت سنت حسنه وقف در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی د رجامعه ایجاب می کند که در گسترش فرهنگ وقف تلاش جدی داشته باشیم.

وی یادآور شد:برای گسترش فرهنگ وقف نیاز است که همه مردم مشارکت داشته باشند و این سنت حسنه در جامعه و نسلهای بعدی گسترش یابد و در این راستا از وظایف مهم مدیران و کارکنان وقف است که به گونه ای عمل نمایند تا مردم اثرات مثبت وقف را در جامعه به عینه دیده و به خوبی لمس نمایند تا رغبت و علاقمندی مردم بیشتر گردد.

در پایان ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل از زحمات مدیر و کارکنان زحمتکش اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل قدردانی کرد.