اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل: : دومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد

شنبه 22 اردیبهشت 1397

دومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شددومین جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد

به گزارش مهدی بادی کناری، مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، دومین جلسه شورای اداری این شهرستان صبح امروز با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در سالن جلسات این فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه قربانعلی ولیزاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل  با اشاره به خدمات دولت دکتر روحانی از ابتدا تا کنون،گفت : در سال گذشته دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال و تثبیت جمعیت روستائیان 118 میلیارد ریال برای اشتغال650 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان اختصاص داد.

وی افزود: دولت برای سال جاری هم در این حوزه 239 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته است و امیدواریم  با سرمایه گذاری در این بخش شاهد ایجاد اشتغال و تثبیت جمعیت روستایی خواهیم بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان بابل اظهار داشت : همچنین دولت در سال جاری 990 میلیارد ریال برای اشتغال فراگیر در سطح شهرستان برای تولید کنندگان و صنعتگران در نظر گرفته است که امیدواریم با توزیع این سرمایه  در شهرستان نیز بتوانیم زمینه اشتغال و رونق اقتصادی را برای شهرستان بابل به ارمغان بیاوریم.
این مقام مسئول با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری افزود : امروز حمایت از کالای ایرانی را باید به عنوان یک منشور برای کشور در نظر بگیریم و همه برای تحقق آن تلاش کنیم.
ولی زاده گفت : بدون تردید شعار سال یعنی حمایت از تولید و رونق اقتصادی چراغ راه ماست و با اقدامات حمایتی که از سوی دولت انجام می شود ، می توانیم زمینه تولید و اشتغال پایدار رافراهم نمائیم.
فرماندار بابل افزود : آمریکا با خروج از برجام بدعهدی های خود را کامل کرده است و تردیدی نداریم که دولت و ملت با تدابیری که اتخاذ می کند این توطئه را خنثی کرده و کشور در مسیر تکامل حرکت می کند.
وی ادامه : ملت ایران همیشه در کنار مسئولان به فکر پیشرفت و توسعه کشور هستند و ما هم باید قدر این مردم را بدانیم و با ارائه خدمات مطلوب، قدرشناس حضور حماسی آنان در تمامی صحنه ها باشیم.
ولی زاده بیان کرد : رضایتمندی مردم در دولت تدبیر و امید بسیار حائز اهمیت است و همه مدیران شهرستان وظیفه دارند با ارائه خدمات شایسته به مردم موجبات رضایتمندی آنان را فراهم کنند.

وی نقش رسانه ها در این زمینه را بسیار مهم دانست.

ایشان در پایان بر برپائی نماز اول وقت در ادارات و همچنین برگزاری ملاقات عمومی در روزهای سه شنبه تاکید کرد .

در ادامه آیت‌الله سید رحیم توکل ، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه باید بار مسئولیت را به‌درستی به مقصد برسانیم ؛ اظهار داشت: مسئولان باید قدر خدمت به مردم را بدانند و سیره اسلامی را الگوی مدیریت قرار دهند.

 ایشان افزودند: گاه یک برخورد کوتاه اما اسلامی حتی دشمن را متحول می‌کند . ما باید با برخورد منطقی و اسلامی دشمن را به دوست مبدل کنیم و در سیره و رفتار مدیریتی باید ائمه را الگو و ملاک قرار دهیم.

وی همچنین بر لزوم توجه به حق‌الناس تأکید کرد و گفت: اگر انتظار محبت داریم خودمان محبت کنیم و عملی که انجام می‌دهیم بدون رضایت حق‌تعالی و برای رضایت شخص یا فرد صورت نپذیرد.

آیت‌الله توکل ، بزرگ‌ترین حق‌الناس اعتقادی را انجام عملی از سوی مسئولان برای بدبینی نسبت به ارزش‌ها دانست و تأکید کرد: هر عملی که موجب بدبینی مردم نسبت به دین، نظام اسلامی و انقلاب شود از جلوه‌های حق‌الناس اعتقادی است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان  اظهار داشت: مسئول نباید خود را رئیس مردم بداند بلکه باید همچون رهبر انقلاب ، خود را خدوم مردم بداند و نباید این سخن فقط شعار، بلکه توأم با عمل باشد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه مدیران جدید دادگستری،دانشگاه آزاد،صنعت،معدن و تجارت،اوقاف و امور خیریه و بخشداران بندپی شرقی و گتاب به حاضرین معرفی شدند.