اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است

روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بابل: : یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی

سه شنبه 15 آبان 1397

یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت#مرحوم_نوشیروانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، یکصد و شانزدهمین سالروز ولادت خیر بزرگ کشور #مرحوم_نوشیروانی در زادگاه وی و بر سر مزارش با حضور ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بابل و روسای ادارت بابل و مردم فهیم این شهرستان برگزار شد.

 

ولی زاده، فرماندار ویژه شهرستان بابل  با بیان این مطلب که نوشیروانی_فردی است که برای شهرستان، استان و کشور، عزت و کرامت را به ارمغان آورد؛ افزود: مرحوم_نوشیروانی،  نامش برای همیشه در #کشور_جاودان است. وی متعلق به شهرستان بابل نیست بلکه اندیشه اش در کشور فراگیراست و جامعیت دارد.

وی ادامه داد: چراغی که این شخصیت ارزشمند و نابغه زمان افروخته است، مطمئناً خاموش نخواهد شد.نامش الگویی برای نیک اندیشان و خیرخواهان است . یکی از ویژگی‌های بارزش #جامع_بودن در امور خیریه است و حوزه نگاهش فقط به یک بخش معطوف نشد بلکه در همه حوزه‌هایی که به انسان مرتبط است، دست به خیر داشته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل اظهار داشت: دانشگاه _صنعتی_نوشیروانی افتخار علمی کشور است. بانی اش کسی است که خود به دانشگاه نرفته اما ارزش آن را درک کرده است.

ولی زاده گفت: بابل_به واسطه نام پر افتخار #نوشیروانی_ گنجینه ای از ذخایرارزشمند خیرین است و این شهرستان بیشترین آمار خیرین #مدرسه_ساز، بهداشت و درمان و غیره را در #سطح_کشور دارد. و وظیفه #مسئولین دستگاه‌های_اجرایی است که زمینه حضور خیرین بیشتری را فراهم کنند.

وی اعلام کرد: باید جهت بزرگداشت سالروز این #مرد_بزرگ ، ستاد نکوداشت به صورت دائمی در شهرستان راه اندازی شود تا مراسم باشکوهی و در شان این مرد بزرگ برگزار گردد. تندیس_این مرد بزرگ در ورودی شهرستان بابل احداث خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان بابل در پایان گفت: ما هم  به عنوان مدیران دستگاه‌های اجرایی با خدمتگزاری شایسته  می توانیم نام ماندگاری مانند نوشیروانی از خود به جا بگذاریم.