اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران: تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.

سه شنبه 21 آذر 1396

فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران:  تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران:  تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران:  تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران:  تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.

فرماندار بابل در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران:

تقویت اعتماد به نفس و خودباوری اصل مهم تربیت نسل جوان جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، محمد علی یزدان‌شناس ،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران با قربانعلی ولی‌زاده ، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار که در فرمانداری بابل صورت پذیرفت، ولی‌زاده ، فرماندار بابل بر ظرفیت اثر‌گذاری کانون در تربیت قشر  کودک و نوجوان اشاره کرد و افزود: تنوع خدمات و فعالیت در کانون قابل توجه است .                                               

وی اظهار داشت:جنس کار و فعالیت در کانون به گونه‌‌ای است که باعث ایجاد نشاط و شادابی، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری می شود و این یک اصل مهم در پرورش نسل کودکان ونوجوانان جامعه محسوب می شود.

فرماندار ویژه شهرستان بابل به یکی از آسیب‌های امروز خانواده‌ها در حوزه تربیتی اشاره داشت و بیان کرد: شرایط امروز خانواده‌ها به گونه‌ای شده که اکثریت فرزندان، وابسته مطلق به والدین می شوند و این مسئله ضمن آنکه مانعی برای خود‌باوری و اعتماد به نفس آنان است، در آینده کودکان ونوجوانان نیز تاثیر خوبی نخواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل در عین حال نقش مربیان کانون و برنامه‌های متنوع آنان را در خودباوری و اعتماد به نفس کودکان ونوجوانان موثر دانست و این مولفه  را سرمایه اصلی و ظرفیت مهم  کانون دانست و بر سرمایه گذاری کانون در این مسیر تاکید کرد.

ولی‌زاده این راهم تاکید کرد که شهرستان بابل با فراوانی جمعیتی که دارد، نیازمند توسعه فرهنگی به ویژه در بخش کودک ونوجوان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل همچنین، خواستار تبلیغات و معرفی هر چه بیشتر خدمات و تاثیرات کانون به خانواده ها شد. 

محمد علی یزدان‌شناس ،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران نیز در این دیدار از کانون به عنوان یک سرمایه‌گذار فرهنگی یاد کرد که با کمترین منابع مالی و انسانی، بیشترین بازدهی را در حوزه کودک ونوجوان ارایه می دهد.

 یزدان‌شناس ضمن تشریح فعالیت‌های چهل گانه کانون، به تاثیر این فعالیت‌ها  در رشد و شکوفایی نسل جوان جامعه و اهتمام مربیان کانون در تعیلم و تربیت بر پایه خلاقیت و اعتماد به نفس اشاره داشت و با تاکید بر  فقدان تخصیص اعتبارات موثر  به کانون  در شهرستان ها،  خواستار حمایت فرمانداران از کانون و فعالیت‌های این دستگاه فرهنگ ساز شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران اظهار داشت: شهرستان بابل دارای دو مرکز فرهنگی و هنری ثابت و یک مرکز سیار روستایی است که نزدیک به ۴ دهه خدمات فرهنگی، هنری و ادبی را بر پایه تعالیم اسلامی و ارزش‌های انسانی به کودکان  ونوجوانانی ارایه نمود که امروز در کار و زندگی شان موفق و اثربخش  هستند .

وی به برخی از فعالیت‌های تخصصی و توفیقات مراکز کانون در بابل اشاره کرد و خواستار حمایت ویژه ولی زاده،فرماندار بابل نسبت به اعتبارات برای توسعه فعالیت های  فرهنگی کانون در این شهرستان  شد.

در این جلسه مسئول روابط عمومی اداره کل و مسئولین مراکز شماره یک و دو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بابل نیز حضور داشتند.