اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بابل: : برگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکنار

شنبه 26 آبان 1397

برگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکناربرگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل در شهر مرزی کلا از توابع بخش بابلکنار


 


به گزارش مهدی بادی کناری مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل با حضور فرماندار ویژه این شهرستان، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران ،مسئولین و ائمه جمعه این شهرستان، امام جمعه جدید بخش بابلکنار در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بابل معرفی گردید.

 در این جلسه قربانعلی ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل  ضمن عرض خیرمقدم به حضار و تسلیت به مناسبت شهادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت# امام حسن عسکری علیه السلام و تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه  شریف و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای جمهوری اسلامی ایران #علی الخصوص ۱۷۴۶ شهید شهرستان بابل، فرارسیدن# هفته بسیج را تبریک گفت.

 وی با اشاره به فرمایشات امام راحل که فرمودند: بسیج لشکر مخلص خداست. و بسیج شجره طیبه است. عنوان کرد :بسیج ، نهاد مقدسی است که برخاسته از دل ملت است و انگیزه ای جز خدمت کار و تلاش و تقویت نظام ندارد.

 فرماندار بابل در قسمت دیگری از سخنانش در خصوص بسیج گفت: خوشبختانه امروز انقلاب اسلامی ایران در چهارمین دهه از عمر با برکت خویش ،مقتدرترین کشور و قدرت مند ترین کشور در منطقه به شمار می آید. بدون شک این اقتدار و شکوه و عظمت در سایه هدایت ها و حمایت های مقام معظم رهبری و پشتوانه مردمی خویش به دست می آید. بسیج امروز به عنوان مردمی‌ترین نهاد به عنوان پشتوانه ای بسیار قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 وی تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان بابل ، ضمن مشارکت جدی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم هفته بسیج ،در گردهمایی بزرگی که به همین منظور در  ۵ آذر با حضور  بسیجیان شهرستان بابل برگزار می گردد؛ حضوری با شکوه و جدی داشته باشند.

 نماینده عالی دولت در شهرستان بابل،در ادامه سخنان خویش به هدف از برگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان که به منظور تجلیل از زحمات حجت الاسلام بابائیان، امام جمعه سابق بخش بابل کنار و معرفی شخصیتی متواضع به عنوان امام جمعه جدید این بخش به نام حجت الاسلام عابدی تشکیل شده اشاره نمود و تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان ، علی الخصوص مدیران این بخش همکاری کاملی را با ستاد نماز جمعه بخش بابلکنار کمافی السابق داشته باشند.

 ولی زاده افزود: این بخش به عنوان نگین شهرستان بابل و در پیشانی ورودی این شهرستان قرار دارد و از پتانسیل خوبی برخوردار می باشد و با حضور امام جمعه و بخشدار جدید در این بخش انشاالله شاهد تحول بیشتری در سطح بخش خواهیم بود .

 وی در ادامه سخنان خویش اعلام کرد: آنچه که باید برای ما بسیار مهم باشد# حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس است .

این وظیفه مهم بر دوش همه آحاد جامعه، به ویژه مسئولان می‌باشد. دشمنان نظام در همه بخش‌ها ،به ویژه بخش های اقتصادی و فرهنگی بسیار فعال هستند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند؛ لذا وظیفه همه ماست که تا با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در این کارزار عظیم، با صبر و حوصله و با تدبیر عمل نماییم .

قطعاً در شهرستان بابل #سعه صدر و تدبیر مدیران می تواند موجبات افزایش میزان رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید و دشمنان قسم خورده نظام را مایوس کند.

 

موضوع دیگری که فرماندار ویژه شهرستان بابل در هشتمین جلسه شورای اداری این شهرستان به آن پرداخت #جایگاه و پایگاه نماز جمعه است که از آن بعنوان یکی از میراث های مهم امام راحل یاد کرد  و افزود: نماز جمعه به عنوان آرمان وحدت اسلامی و انسجام ملی می‌تواند در این مقطع حساس نقش موثر و اثرگذاری را در سطح بخش ،شهرستان، استان و کشور داشته باشد.

 قطعاً امامان جمعه محور مهم ایجاد وحدت در مناطق خویش می توانند باشند.

 مسئولین دستگاه‌های اجرایی نیز باید در کنار مردم و در بین مردم و با حمایت های ائمه جمعه در سطح شهرستان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های نمایندگان محترم مردم شهرستان در این شرایط اقتصادی باعث افزایش خدمات و افزایش رضایتمندی عمومی در سطح شهرستان گردند.

 وی در پایان اعلام کرد: امیدواریم همه مان در امر خدمتگزاری بی‌منت به این مردم عزیز سرافراز بوده و بدون ایجاد هیچگونه تبعیضی به عنوان خدمتگزاری شایسته در خدمت مردم باشیم.

 در پایان این جلسه حکم حجت الاسلام عابدی، امام جمعه جدید بخش بابلکنار توسط دکتر انتظاری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران قرائت شد و از زحمات حجت الاسلام بابائیان، امام جمعه سابق این بخش قدردانی به عمل آمد.