اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد.

یکشنبه 07 بهمن 1397

 مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد. مراسم نهال کاری با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل،به همت بخشداری مرکزی بابل  و اداره منابع طبیعی این شهرستان مراسم نهال کاری در شهرستان بابل با حضور قربانعلی ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در روستاهای سلیمان کلا و موزیکله از توابع بخش مرکزی بابل برگزار شد.

در این مراسم ولی زاده با تاکید بر افزایش سرانه فضای سبز در شهرستان اظهار داشت:خوشحالیم که شاهد عملکرد خوب دهیار جوان و خوش ذوق روستای سلیمان کلا با کاشت 1100 اصله صنوبر در 10 سال قبل بودیم و با این کار، ایشان گذشته از ایجاد فضای سبز و هوای پاک ، درختانی قابل عرضه به بازار تولید کرده و درآمدی بالغ بر 5میلیارد ریال برای دهیاری محل ایجاد نموده است.

وی یکی از محورهای مورد توجه در بحث اقتصاد مقاومتی را صنعت چوب برشمرد و افزود: میزان ارزش افزوده ای که این روستا در طول 10 سال گذشته دریافت کرد شاید به 300 میلیون تومان هم نرسیده باشد اما با تدبیر خوب دهیار، اعضای شورا و همکاری خوب مردم این روستا چنین در آمدی قابل توجهی از تولید درخت ایجاد شده است.

فرماندار بابل با تقدیر از بخشدار مرکزی و فعالیت مثبت دهیاران این بخش، تصریح کرد:خواهان ایجاد درآمد  پایدار از سوی دهیاران هستیم.

ولی زاده از کاشت 35 هزار اصله نهال در سطح شهرستان بمناسبت هفته منابع طبیعی خبر داد و گفت:در حوزه شهری،شهردار بابل نیز اقدام به کاشت 75 هزار نهال صنوبر در جاده ساحلی نموده است  و این فرصت بسیار خوبی است برای کاهش میزان آلودگی هوای بابل.

فرماندار بابل در ادامه با تقدیر از استاندار محترم مازندران به جهت داشتن دغدغه فضای سبز استان، گفت: مهمترین دغدغه ما نیز در حوزه ایجاد فضای سبز ، کاشت نهال نیست بلکه نگهداری نهالهای کاشته شده می باشد و در این راستا تا کنون جلسات متعددی را در شهرستان داشتیم تا ضمن نگهداری از فضای سبز  ، در افزایش سرانه فضای سبز نیز با موفقیت عمل نمائیم.

وی همچنین با اشاره به نوروز 98 و برگزاری جشنواره های بومی و محلی در شهرستان بر ایجاد نشاط اجتماعی و شادی در بین مردم که شعار استاندار محترم است تاکید کرد.

در پایان این مراسم فرماندار ، بخشدار مرکزی بابل، رئیس منابع طبیعی بابل،  اعضای شورای اسلامی روستا و دهیار سلیمان کلا و جمعی از مردم به کاشت نهال در روستاهای سلیمان کلا و موزیکله پرداختند.