اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : پیام تبریک فرماندار بابل بمناسبت صعود تیم خونه به خونه مازندران به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور

سه شنبه 28 آذر 1396

پیام تبریک فرماندار بابل بمناسبت صعود تیم خونه به خونه مازندران به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور

ولی زاده، معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان بابل، با صدور پیامی راه‌یابی مقتدرانه تیم فوتبال خونه به خونه مازندران را به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی کشور تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، در پیام "قربانعلی ولی زاده " آمده است:

پیروزی غرورآفرین قهرمانان عزیز تیم فوتبال خونه به خونه مازندران درمرحله یک چهارم نهایی رقابت های  جام حذفی فوتبال کشور و صعود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات را به مردم بزرگ مازندران،علی الخصوص بابلیهای عزیز تبریک می گویم.

این صعود، جلوه دیگری از همدلی و اتحاد و انسجام تیم بزرگ خونه به خونه در دستیابی به موفقیت را به تماشا گذاشت و این تیم  در سایه همدلی و حمایت مردم ورزش دوست بابلی،موفق شد  افتخار ارزشمندی را در تاریخ ورزش مازندران و بابل ثبت نموده و شادی و نشاط مردم عزیز مازندران را فراهم نماید.

بی شک، این موفقیت ،بیانگر اقتدار و صلابت و قدرت تیم خونه به خونه و فوتبال مازندران است که در سایه حمایت مردم ورزش دوست این شهرستان از فوتبالیست های غیور این تیم تحقق یافته است.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی به مردم ورزش دوست مازندران و بابل، ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران تیم  فوتبال خونه به خونه، استمرار و تداوم این پیروزی ها را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

 

قربانعلی ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل