اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : فرماندار بابل:شوراها با احاطه بر قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.

شنبه 11 اسفند 1397

فرماندار بابل:شوراها با احاطه بر قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.فرماندار بابل:شوراها با احاطه بر قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.فرماندار بابل:شوراها با احاطه بر قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، جلسه شورای اسلامی این شهرستان با حضور ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل، دکتر محمودی ،رییس شورای اسلامی استان مازندران،فرامرزابوالحسنی  ،رییس شورای اسلامی شهر بابل  و اعضای شورای اسلامی این شهرستان   در سالن جلسات شورای شهر بابل  برگزار شد.

در این جلسه  ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل بابیان اینکه" بنده به شوراها اعتقاد جدی دارم"گفت:روسای ادارات موظفند از ظرفیت ها و فرصت های شوراهای اسلامی استفاده کنند.

وی افزود:شوراها  موجب کاهش حجم مراجعه مردم به دستگاههای اجرایی شدند.شوراها در بخش ها و روستاها و شهرها نگاه مادی  برای رسیدگی به مشکلات مردم ندارند.

این مقام مسئول با اشاره به فرارسیدن نوروز98 افزود: در آستانه سال جدید باید نگاه همه جانبه شوراها بر استفاده ظرفیت های بومی ، محلی و فرهنگی منطقه خویش در جذب گردشگر و معرفی قابلیت های شهرستان بابل و ارائه سوغات و صنایع دستی شهرستان به مسافران باشد.

فرماندار بابل ابراز داشت:برای رفع مشکلات و دغدغه ها در بخش ها اینجانب به اتفاق روسای ادارات برای حضور در جلسات مشترک آمادگی کامل داریم.

وی عدم آشنایی برخی از مدیران و کارشناسان به قوانین را موجب سرگردانی مردم و سرمایه گذاران دانست و افزود: این مشکل در بابل تاحدود زیادی برطرف شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل از شورای شهر و شهرداری بابل خواست تا قبل از آغازسال98 بلوار امام رضا (ع) را به بهره برداری برسانند.

ایشان اظهار داشتند:دغدغه مسئولان باید وحدت و انسجام برای رفع مشکلات مردم  باشد و در این مسیر از ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس و ائمه جمعه باید کمک گرفت.

ولی زاده در پایان با اشاره به اینکه بخشداران بابل همگی از بدنه وزارت کشور انتخاب شده اند ؛ ادامه داد: انتظار داریم شوراهاو بخشداران با همکاری  یکدیگر موجب رشد و توسعه بخش ها شوند.بنده هم بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان بابل همواره در کنار شوراها خواهم بود.از اعضای شورا تقاضا دارم با مطالعه قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.از یکایک اعضای شورای اسلامی شهرستان بخاطر همراهی با دولت و گره گشایی مشکلات مردم تشکر می کنم.