اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل: تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.

شنبه 07 دی 1398

ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.  ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ششمین جلسه شورای اداری این شهرستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دختران امیرکلا برگزار شد.

در این جلسه که ائمه جمعه شهر امیرکلا و بخش های لاله آباد و بابلکنار، مدیر کل فنی و حرفه ای استان و رئیس نهضت سواد آموزی استان نیز حضور داشتند؛ فرماندار بابل به بیان مسائل مهم و ضروری پیرامون شهرستان پرداخت .

وی تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم را وظیفه همه مسئولان دانست و گفت: در جهت خدمت رسانی بهتر و دیدار چهره به چهره با مردم جلسات شورای اداری شهرستان در همه ی بخش های شهرستان انجام خواهد شد.

قربانعلی ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل در ادامه گفت: انتخابات در کشور ما نماد جمهوریت است که همه ما باید تلاش کنیم تا حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در انتخابات صورت گیرد.

فرماندار بابل ادامه داد: همه ما باور داریم که میزان رای ملت است و هیچ کس حق تحمیل نظر خود بر مردم را ندارد و هر چه مردم انتخاب کرده اند برای همه ما پذیرفتنی است.

وی اظهار داشت:  تحرکات انتخاباتی در برخی از ادارات این شهرستان پذیرفتنی نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.

ایشان افزودند: بر اساس ماده ۵۹ قانون انتخابات فعالیت کارمندان و استفاده از امکانات دولتی برای یک نامزد خاص ممنوع می باشد و به عنوان یک تخلف اداری محسوب می شود؛اما متاسفانه برخی از ادارات و کارکنان آنان در این مسیر حرکت نمی کنند و از همین تریبون اعلام میکنم: حمایت و تبلیغ از یک نامزد خاص به عنوان یک تخلف قابل پیگیری است.

ولی زاده در این خصوص گفت: این ادارات و کارکنان آنها شناسایی شده و در مرحله اول به آنان تذکر داده شد اما در صورت تداوم به طور قطع برخورد جدی تری طبق قانون انتخابات با آنان صورت خواهد گرفت.

 

 

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان بابل بیشترین نامزد ثبت نامی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی را داشته است هیات اجرایی بر اساس قانون وظیفه خود را انجام داده و افراد تعیین صلاحیت شده را به هیات نظارت استان معرفی کرده است.

 

فرماندار بابل در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: ۹ دی مظهر اتحاد و همدلی در کشور است و این روز به هیچ عنوان روز تفرقه بین مردم و مسئولان نیست.