اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : شهدای انقلاب اسلامی همانند شهدای کربلا در تمامی عرصه های تاریخ بشریت خواهند درخشید.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : امروز رهبر انقلاب اسلامی، مرجعی از تبار شهدا در این کشور هستند .

روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بابل : بازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولید

یکشنبه 13 بهمن 1398

بازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبازدید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بابل (ایران خودرو مازندران)در سال #رونق تولیدبه گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بابل،حسین زادگان(استاندار مازندران)به همراه ولی زاده(فرماندار ويژه شهرستان بابل)، دکتر بخشی(مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری)، دکتر گلچوب(مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری) و تني چند از مديران استاني و شهرستاني از شركت توليدي "ایران خودرو مازندران"در شهرك صنعتي رجه واقع در شهرستان بابل بازديد كردند.

این بازدید در دومین روز از ایام الله دهه مبارکه فجر، با محوریت «بررسی مشکلات و رفع موانع تولید و در راستای تحقق شعار سال رونق تولید » انجام شد.

حسینی نژاد،مدیرعامل ایران‌خودرو مازندران در نشست بعد از این بازدید خواستار اتصال ایران‌خودرو بابل به راه‌آهن و  ایجاد شهرک قطعه‌سازی در بابل شد.

سید_امید_حسینی‌نژاد، مدیرعامل ایران‌خودرو مازندران گفت: ایران‌خودرو_مازندران از شهریور ۸۹ با تولیدروزانه  ۳ دستگاه سمند سریر با ۳۵ نیروی انسانی آغاز به کار کرد. اما در حال حاضر با حدود ۵۰۰ پرسنل، روزانه ۲۰۰ دستگاه خودرو تولید می‌کنیم.

وی افزود:حدود ۱۱۰ دستگاه خودروی سنگین روزانه در این مجموعه تردد می‌کنند.

مدیرعامل ایران‌خودرو مازندران گفت: عدم وجود خطوط ترانزیتی یکی از عمده‌ترین مشکلات شرکت ایران خودروی مازندران است.

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اینکه تولیدات شرکت ایران خودروی مازندران تنها از طریق جاده فیروزکوه در کشور توزیع می شود این موضوع مشکلات زیادی را برای شرکت ایران خودرو به همراه دارد.

وی افزود: با توجه به محدودیت هایی که برای ماشین های سنگین در محور فیروزکوه اعمال می شود و همچنین یکطرفه شدن جاده در کیفیت توزیع خودرو های تولید شده اثر گذار است.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر مشکل ترانزیت شرکت ایران خودرو با احداث راه آهن برطرف شود یک اقدام بسیار ارزشمند در رونق صنعت خودرو در مازندران اتفاق خواهد افتاد.

حسینی نژاد افزود: با توجه به فاصله ۱۵ کیلومتری خطوط راه آهن شیرگاه به شهرک صنعتی رجه، صحبت هایی برای اجرایی شدن این طرح صورت گرفته است اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

حسینی نژاد در پایان گفت:پیشنهاد می‌دهیم #شهرک_قطعه‌سازی در بابل ایجاد شود، خودروی پارس در حال حاضر با ۹۰۰ قطعه تولید می‌شود که با ضریب به ۲۵۰۰ قطعه می‌رسد، ایجاد این شهرک می‌تواند به اشتغال‌زایی کمک شایانی کند.

احمد_حسین‌زادگان استاندار مازندران نیز در جلسه بررسی مشکلات شرکت ایران خودرو مازندران گفت:در حال حاضر احداث خطوط ریلی برای شرکت ایران خودروی مازندران یک ضرورت است که در سفر پیش روی رییس جمهور به مازندران به عنوان مصوبات و برنامه های سفر گنجانده خواهد شد.

وی افزود: این طرح را می توان در قالب سرمایه گذاری شرکت ها و حمایت بانک ها به مرحله اجرا درآورد که به طور جدی در سفری که رییس جمهور به استان خواهد داشت آن را دنبال خواهیم کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: شرکت ایران خودروی مازندران باید از حداکثر ظرفیت تولید خود بهره گیرد و در روزهای اخیر شرایط به گونه ای است که می توان این امر را به خوبی انجام داد.

استاندار مازندران همچنین بیان کرد: صنعت خودروسازی نقش زیادی در ایجاد اشتغال به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مازندران دارد که ما نباید به راحتی از این ظرفیت غافل شویم.

حسین زادگان ادامه داد: از طریق فرماندار بابل به طور مرتب پیگیر رفع مشکلات و روند تولید شرکت ایران خودروی مازندران در بابل می باشم و استان نسبت به حل مشکلات این شرکت اهتمام جدی دارد.