اخبار کوتاه
     ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : ماباید قدردان خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز باشیم.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : با یک راهبرد مشخص می توانیم"زباله"چیزی که به محیط زیست آسیب می رساند را به یک درآمد اقتصادی تبدیل کنیم.      ولی زاده،معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل : : رسیدگی به درخواست ها و حل مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است.      ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل: : نباید وقت مدیران عرصه تولید پشت درب اتاق مدیران ادارات هدر داده شود .     فرماندار ویژه شهرستان بابل : : صبر و بردباری و پرورش فرزندان شایسته ، متعهد و متدین از ویژگی های شاخص همسران شهدا می باشد.      قربانعلی ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، : نقش کتابخانه ها ، اهمیت اطلاعات و دانش بعنوان شاکله اصلی و مهم توسعه پایدار می باشد.     ولی زاده،فرماندار ورئیس شورای ورزشی شهرستان بابل: : فرهنگ سازی وهمگانی کردن ورزش در جامعه می تواند عامل باز دارنده بسیاری ازبیماری های جسمی باشد.      فرماندار ویژه شهرستان بابل : : دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.     فرماندار بابل: : نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بومی‌سازی علم و دانش بی‌بدیل است.     فرماندار بابل: : اعتیاد علت است نه معلول چراکه زمینه ساز آسیب های اجتماعی در جامعه میشود.     ولی‌زاده ، فرماندار بابل: : فرهنگ نشاط و امید در جامعه باید تقویت شود.     فرماندار ويژه شهرستان بابل: : تنها راه حفظ اشتغال و رفع معضل بیکاری حمایت از کالای ایرانی است.     فرماندار بابل: : شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند      فرماندار بابل در دیدار با خانواده مددجو: : دستگیری از محرومان از اهداف مقدس مردم در جامعه اسلامی است

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل : فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح خواهد شد.

دوشنبه 16 بهمن 1396

فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.فرماندار بابل:101پروژه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح  خواهد شد.

به گزارش مهدی بادی کناری،مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، همزمان با شروع ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، دهمین جلسه شورای اداری این شهرستان در محضر حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی، امام‌جمعه بابل و روسای ادارات به ریاست فرماندار ویژه شهرستان بابل در مدرسه علمیه صدر (خاتم الانبیا )برگزار شد.

در این جلسه قربانعلی ولی‌زاده ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل با بیان اینکه امیدواریم همه ما ادامه دهنده خوبی برای راه شهدا در تثبیت نظام ارزشمند ایران اسلامی باشیم، افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بر اساس آموزه‌های دینی و مذهبی است که بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی با دو خصیصه دینی و مردمی بودن ثابت کرد که می‌توان با حمایت مردمی حکومتی را بنا کرد که در معادلات سیاسی جهان تاثیر‌گذار باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران اگر امروز بعد از ۳۹ سال همچنان پا برجا و مقتدر است، بخاطر پشتوانه تفکر اصیل اسلامی، هدایت‌های حکیمانه امام راحل و هدایت‌ها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و حمایت های مردمی است.

فرماندار ویژه شهرستان بابل خاطرنشان کرد: دهه فجر بهترین فرصت و زمان برای اثبات  توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

نماینده عالی دولت در بابل همچنین در تشریح وظایف مسئولان گفت: امروز وظیفه همه ما مسئولان است که از این فرصت و موقعیت برای بیان دستاوردهای ۳۹ ساله انقلاب اسلامی استفاده کنیم و آنرا به بهترین شکل به جهانیان معرفی نمائیم.

وی با اشاره به دستاوردهای آموزشی در طول چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، گفت: از زمان آغاز انقلاب اسلامی جمعیت بی‌سوادی کشور ما بیش از ۵۰ درصد بود ولی امروز کمتر از پنج درصد است.

ولی زاده در ادامه تصریح کرد: در ایام‌الله دهه فجر علاوه بر اجرای صدها برنامه فرهنگی، ورزشی، هنری و قرآنی در سطح شهرستان، ۱۰۱ پروژه عمرانی، صنعتی، درمانی، شهری، آموزشی و در حوزه‌های آب و طرح‌های صنعتی با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در بابل به بهره برداری می رسد.

 

فرماندار بابل خاطرنشان کرد: در همین ایام پنج پروژه مهم عمرانی در حوزه شهرداری شهر بابل با اعتباری بالغ بر ۲۴.۵ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ دربخش اعطای تسهیلات مربوط به افراد تحت پوشش کمیته امداد به تعداد ۴۲۲ نفر با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شد.

وی افزود:  به تعداد ۱۲۶ نفر تسهیلات با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان نیز به افراد تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل در ادامه افزود: در طرح کارورزی که از طرح‌های حمایتی دولت در حوزه اشتغال است، شهرستان بابل هم به لحاظ ثبت‌نام و هم به لحاظ جذب، رتبه اول را در استان به خود اختصاص داد.

  وی افزود: سهم اشتغال شهرستان بابل در سال ۹۶ ، چهار هزار و ۸۵۴ نفر است که تا به امروز سه هزار و ۸۵۴ نفر در سامانه ثبت‌نام کرده اند.

فرماندار بابل با بیان اینکه سهم شهرستان از مجموع ۱۶۵ میلیارد تومان اعتباری که به استان تخصیص داده شده ۲۳ میلیارد است،افزود: معادل ۱۴.۵ درصد با کارمزد چهار درصد و ۶ درصد این میزان اعتبار به روستاهای محروم و روستا‌های کمتر توسعه یافته اختصاص داده شده است.